Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Rumba →

Rumba by Ted Lapidus EDT 0.13 OZ MINI for WOMEN

Rumba by Ted Lapidus EDT 0.13 OZ MINI for WOMEN

$4.89

Tracked low
Size
5 ml($0.98/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
15 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Azzaro Wanted

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

    $31.46 cheaper than the next best store

  • Liz Claiborne Curve Pink Blossom

    100 ml · EDT

    $19.59$0.20/ml

    at FragranceNet

  • Xerjoff Casamorati

    100 ml · EDP

    $174.29$1.74/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro The Most Wanted

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Elixir

    75 ml · Parfum

    $107.09$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Creed Carmina

    30 ml · EDP

    $242.19$8.07/ml

    at FragranceNet