Thierry Mugler Angel Nova
8 ml · EDP · Mini
$16.79$2.10/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Samsara →

$96.59
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Guerlain in 1989, Samsara by Guerlain for WOMEN posesses a blend of: amber, sandalwood and jasmine, blended with other oriental florals and vanilla. It is recommended for evening wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
8 ml · EDP · Mini
$16.79$2.10/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$20.29$0.20/ml
at FragranceNet
100 ml · EDT
$16.09$0.16/ml
at FragranceNet
200 ml · EDC
$77.69$0.39/ml
at FragranceNet
Parfum · Decant
$6.99
at FragranceNet
20 ml · EDP
$81.89$4.09/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$103.59$1.04/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$88.19$0.88/ml
at FragranceNet