Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Sensuous →

Sensuous by Estee Lauder EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Sensuous by Estee Lauder EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$38.49

Tracked low
Size
50 ml($0.77/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
8 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 26 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 25, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$39.19$38.49AVG $39.19Aug 11, 2026Sep 25, 2026
Aug 11, 2026 $39.19Sep 25, 2026 $38.49fell $0.70 (1.8%)

Range over this window: $38.49 to $39.19. Averaging $39.19, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • RDZ Parfums Taino

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Salvatore Ferragamo Ferragamo Sublime Leather

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philadelphia

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Savage Charisma

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philly Blunt

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Serenity Blend

    EDP · Decant

    $13.29

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense

    30 ml · EDP

    $104.29$3.48/ml

    at FragranceNet