Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Dans Le Bleu Qui Petille →

Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Petille by Serge Lutens EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for UNISEX

Serge Lutens Dans Le Bleu Qui Petille by Serge Lutens EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for UNISEX

$88.89

Size
100 ml($0.89/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Al Haramain Amber Oud Ruby

    100 ml · EDP

    $59.49$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Bortnikoff Vetiver Nocturne

    50 ml · Extrait

    $392.69$7.85/ml

    at FragranceNet

  • Guess Seductive Kiss

    75 ml · EDT

    $23.79$0.32/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Rose Ardoise

    100 ml · EDP

    $171.49$1.71/ml

    at FragranceNet

  • Antonio Banderas The Icon

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Guess Seductive Red

    75 ml · EDT

    $25.19$0.34/ml

    at FragranceNet