Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Point Du Jour →

Serge Lutens Point Du Jour by Serge Lutens EAU DE PARFUM 0.17 OZ for UNISEX

Serge Lutens Point Du Jour by Serge Lutens EAU DE PARFUM 0.17 OZ for UNISEX

$17.49

Tracked low
Size
5 ml($3.50/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
11 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Marc Jacobs Perfect Intense

    100 ml · EDP

    $98.69$0.99/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Crystal Noir

    90 ml · EDT

    $76.99$0.86/ml

    at FragranceNet

  • The Woods Collection Royal Night

    100 ml · EDP · Mini

    $58.79$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer

    100 ml · EDT

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Ariana Grande God Is A Woman Ariana Grande

    100 ml · EDP

    $49.69$0.50/ml

    at FragranceNet

  • Guerlain Idylle

    75 ml · EDP

    $88.19$1.18/ml

    at FragranceNet

  • Alfred Dunhill Dunhill Signature Collection Mongolian Cashemere

    100 ml · EDP

    $63.69$0.64/ml

    at FragranceNet

  • Glenn Perri Unforgettable Pure Black

    100 ml · EDT

    $25.89$0.26/ml

    at FragranceNet