Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Sexy Amber →

Sexy Amber Perfume - 1.7 oz

Sexy Amber Perfume - 1.7 oz

$92.99$96.00

−3%

You save $3.01$1.86/ml

Size
50 ml($1.86/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
28 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Michael Kors Sexy Amber Eau De Parfum is a bold, sensual fragrance that celebrates confidence and timeless glamour. This scent opens with a warm and inviting blend of amber, immediately setting a seductive and sophisticated tone. The heart reveals a bouquet of white flowers, adding soft femininity and radiant elegance. Finally, the base of creamy sandalwood grounds the fragrance in smooth, musky warmth.Designed for women who embrace their inner strength and sensuality, Michael Kors Sexy Amber perfume is a signature scent that leaves a lasting impression-rich, luxurious, and effortlessly chic.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet