Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ginza Intense →

Shiseido Ginza Intense by Shiseido EAU DE PARFUM SPRAY 3 OZ for WOMEN

Shiseido Ginza Intense by Shiseido EAU DE PARFUM SPRAY 3 OZ for WOMEN

$80.49

Size
90 ml($0.89/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Floris Mulberry Fig

    100 ml · EDP

    $130.89$1.31/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Adeeb

    80 ml · EDP

    $16.09$0.20/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Royal Musk

    100 ml · EDP · Tester

    $39.89$0.40/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Urbanist Femme

    100 ml · EDP · Tester

    $16.79$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Mohra

    100 ml · EDP

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • BDK Ambre Safrano

    10 ml · EDP · Mini

    $51.79$5.18/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain 50 Years Rose Oud

    100 ml · EDP · Tester

    $58.09$0.58/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Eternity Reflections

    100 ml · EDT

    $34.99$0.35/ml

    at FragranceNet