Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Signorina Libera →

Signorina Libera by Salvatore Ferragamo EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

Signorina Libera by Salvatore Ferragamo EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

$24.49

Size
30 ml($0.82/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
5 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Electimuss Variety

    EDP

    $86.09

    at FragranceNet

  • Byredo Eyes Closed Byredo

    100 ml · EDP

    $216.99$2.17/ml

    at FragranceNet

  • Mancera Amore Caffe

    118 ml · EDP · Tester

    $104.29$0.88/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Oudh Burma

    100 ml · EDP

    $44.09$0.44/ml

    at FragranceNet

  • Ard Al Zaafaran Bab Al Wardi

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

    $9.00 cheaper than the next best store

  • Roja Dove Elysium Eau Intense

    100 ml · EDP

    $191.09$1.91/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Sensuos Night

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

    $8.40 cheaper than the next best store

  • Ahmed Al Maghribi Ignite Oud

    60 ml · Extrait

    $52.49$0.87/ml

    at FragranceNet