Nicole Miller Cologne
125 ml · EDT · Tester
$22.99$85.00$0.18/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Songes →

$125.99
Tracked lowTester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.
Get this deal at FragranceNet ↗Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Annick Goutal in 2006, Songes by Annick Goutal for WOMEN posesses a blend of: frangipani, tiare flowers, jasmine, sambac absolute, ylang-ylang It is recommended for romantic wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 9 days we have tracked it.
125 ml · EDT · Tester
$22.99$85.00$0.18/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$34.99$75.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT · Tester
$35.00$105.00$0.39/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$34.99$82.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$29.99$90.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$44.99$80.00$0.45/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$34.99$60.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
Sold out
at eCosmetics