Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Patiala →

Thameen Patiala by Thameen EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

Thameen Patiala by Thameen EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

$151.19

Size
50 ml($3.02/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
Tester
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Lattafa Pride Maharjan Silver

    100 ml · EDP

    $30.09$0.30/ml

    at FragranceNet

  • Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia

    100 ml · EDT

    $13.29$0.13/ml

    at FragranceNet

  • Valentino Uomo Born In Roma Coral Fantasy

    100 ml · EDT · Tester

    $115.49$1.15/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier by Jean Paul Gaultier EDT SPRAY 4.2 OZ (XMAS COLLECTOR EDITION 2022) for MEN

    125 ml · EDT

    $116.19$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Annick Goutal Ninfeo Mio

    100 ml · EDT

    $88.89$0.89/ml

    at FragranceNet

  • Les Perles D'Orient One Essence

    150 ml · EDP

    $14.69$0.10/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Seduction

    100 ml · EDP

    $27.29$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Akro Haze

    100 ml · EDP · Tester

    $130.89$1.31/ml

    at FragranceNet