Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Peregrina →

Thameen Peregrina by Thameen EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

Thameen Peregrina by Thameen EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

$139.99

Size
50 ml($2.80/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
Tester
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Atelier des Ors Villa Primerose

    100 ml · EDP

    $143.49$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Aramis by Aramis EDT SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for MEN

    8 ml · EDT · Mini

    $11.89$1.49/ml

    at FragranceNet

  • Lomani Amazing

    100 ml · EDP

    $11.89$0.12/ml

    at FragranceNet

  • Emir Super Crush

    75 ml · Extrait

    $24.49$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Scarlet

    100 ml · EDP

    $72.79$0.73/ml

    at FragranceNet

    $7.20 cheaper than the next best store

  • Bharara Peace

    100 ml · EDP

    $79.09$0.79/ml

    at FragranceNet

  • Kate Spade New York Bloom

    60 ml · EDT

    $35.69$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Alfred Dunhill Icon

    8 ml · EDP · Mini

    $17.49$2.19/ml

    at FragranceNet