Daily Fragrance Scout

Compare all prices for The One Gold →

The One Gold by Dolce & Gabbana EAU DE PARFUM INTENSE SPRAY 2.5 OZ *TESTER for WOMEN

The One Gold by Dolce & Gabbana EAU DE PARFUM INTENSE SPRAY 2.5 OZ *TESTER for WOMEN

$59.49

Size
75 ml($0.79/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Al Haramain Signature Blue

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Chanel No.1 L'eau Rouge by Chanel FRAGRANCE MIST 3.4 OZ for WOMEN

    100 ml

    $150.49$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Dsquared2 2 Wood

    5 ml · EDT · Mini

    $5.59$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Lancome Idole Aura

    10 ml · EDP · Mini

    $20.99$2.10/ml

    at FragranceNet

  • Memo Argentina

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Marc Ecko Charge

    50 ml · EDT · Tester

    $11.89$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Nina Ricci Nina Rose

    80 ml · EDT · Tester

    $55.29$0.69/ml

    at FragranceNet