Daily Fragrance Scout

Compare all prices for The Only One Intense →

The Only One Intense by Dolce & Gabbana EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ *TESTER for WOMEN

The Only One Intense by Dolce & Gabbana EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ *TESTER for WOMEN

$75.59

Size
100 ml($0.76/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
6 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Juicy Couture Oui Play Blooming Babe

    15 ml · EDP

    $23.79$1.59/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Al Noble Safeer

    100 ml · EDP

    $22.39$0.22/ml

    at FragranceNet

    $7.60 cheaper than the next best store

  • Johan B Club Signature

    100 ml · EDT

    $25.89$0.26/ml

    at FragranceNet

  • Hugo Boss Boss The Scent

    45 ml · Parfum

    $62.99$1.40/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Gardenia

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Phantom

    EDT · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Hermes Voyage D'hermes

    35 ml · EDT

    $61.59$1.76/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Al Noble Wazeer

    100 ml · EDP

    $24.49$0.24/ml

    at FragranceNet

    $5.50 cheaper than the next best store