Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for The Only One →

$120.99$125.00
You save $4.01$1.21/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Bold claims need backing up, and Dolce and Gabbana deliver on the one built into The Only One Perfume's very name from the very first spray. Violet, orange, and bergamot lend a bright, floral top note, immediately confident without giving away everything at once. Coffee, pear, iris, orange blossom, and rose compose a warm, unexpected heart, part gourmand, part classic floral, layered in a way that keeps genuinely surprising. Caramel, vanilla, and patchouli anchor the foundation in deep, sweet richness, a finish that lingers with real conviction rather than fading quietly. Few fragrances commit this fully to standing apart from everything around them, and it never once wavers on that commitment. As a floral gourmand Eau de Parfum, The Only One Perfume finds its natural home in office hours and casual dates. The Only One Perfume is a fragrance that earns repeat wear.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$85.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet