Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for TOY 2 →

$92.99$96.00
You save $3.01$0.93/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
The Moschino Toy 2 Perfume is a playful yet sophisticated fragrance that perfectly reflects the brand’s unique personality. Fun, fresh, and chic, it captures the youthful spirit while offering a refined scent that can be worn daily or for special occasions. Housed in an adorable teddy bear-shaped bottle, Moschino Toy 2 Eau de Parfum is both a fashion statement and a fragrance masterpiece.It opens with a crisp, uplifting burst of apple, mandarin orange, and magnolia, setting a bright and joyful tone. The heart reveals a delicate floral-fruity blend of white currant, peony, and jasmine, adding a feminine charm. The base of musk, sandalwood, and amberwood wraps the scent in warmth, ensuring a long-lasting, elegant finish. If you’re looking for a fragrance that combines whimsical charm with timeless elegance, Toy 2 Moschino Perfume is the perfect choice.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet