Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Tribu →

Tribu by Benetton EDT SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

Tribu by Benetton EDT SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$44.09

At typical
Size
100 ml($0.44/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
26 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$44.09$42.69AVG $42.99Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $42.69Sep 21, 2026 $44.09rose $1.40 (3.3%)

Range over this window: $42.69 to $44.09. Averaging $42.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet

  • Atkinsons 24 Old Bond Street

    5 ml · EDC · Mini

    $13.99$2.80/ml

    at FragranceNet

  • Byredo Alto Astral

    50 ml · EDP

    $238.69$4.77/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Luce Di Rosa

    100 ml · EDP

    $161.69$1.62/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Serenity Blend

    EDP · Decant

    $13.29

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Leyenda 21

    100 ml · Extrait

    $126.00$1.26/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Scandal

    80 ml · EDP · Tester

    $93.79$1.17/ml

    at FragranceNet

  • Salvatore Ferragamo Ferragamo Sublime Leather

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet