Christian Audigier Ed Hardy
100 ml · EDP · Tester
$34.99$75.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for True Star Gold Perfume →
$31.95
Tracked lowTester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.
Get this deal at FragranceShop ↗Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Imported from the FragranceShop Commission Junction product feed. FragranceShop's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 11 days we have tracked it.
100 ml · EDP · Tester
$34.99$75.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$29.99$90.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
$34.99$60.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT · Tester
Sold out
at eCosmetics
125 ml · Tester
$44.99$77.00$0.36/ml
at Fragrance Outlet
EDT · Tester
$44.99$76.00
at Fragrance Outlet
118 ml · Tester
$34.99$56.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$34.99$55.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet