Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Signature →

Tumi Signature by Tumi EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (EXPERIENCE COLLECTION) for WOMEN

Tumi Signature by Tumi EXTRAIT DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ (EXPERIENCE COLLECTION) for WOMEN

$83.29

Tracked low
Size
100 ml($0.83/ml)
Concentration
Extrait de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$97.29$83.29AVG $91.77Aug 11, 2026Sep 23, 2026
Aug 11, 2026 $97.29Sep 23, 2026 $83.29fell $14.00 (14.4%)

Range over this window: $83.29 to $97.29. Averaging $91.77, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Disney Hannah Montana

    100 ml · EDC

    $11.89$0.12/ml

    at FragranceNet

  • Joop! Thrill

    100 ml · EDP

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Taylor Swift Wonderstruck Enchanted Taylor Swift

    15 ml · EDP

    $121.79$8.12/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne 1 Million

    100 ml · EDT · Tester

    $76.29$0.76/ml

    at FragranceNet