Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Udv Gold Issime →

Udv Gold Issime by Ulric de Varens EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ (NEW PACKAGING) for WOMEN

Udv Gold Issime by Ulric de Varens EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ (NEW PACKAGING) for WOMEN

$17.49

Tracked low
Size
75 ml($0.23/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
10 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 18, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$17.49$16.79AVG $16.79Aug 11, 2026Aug 18, 2026
Aug 11, 2026 $16.79Aug 18, 2026 $17.49rose $0.70 (4.2%)

Range over this window: $16.79 to $17.49. Averaging $16.79, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Beso Beach Bendito Beso

    100 ml · EDP

    $130.19$1.30/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Bright Crystal Absolu

    50 ml · EDP

    $63.69$1.27/ml

    at FragranceNet

  • Alfred Dunhill Dunhill Signature Collection Nordic Fougere

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

  • Tom Daxon Midnight Saffron

    100 ml · EDP

    $95.19$0.95/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Bloom

    100 ml · EDT

    $90.99$0.91/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Oceania

    100 ml · EDP

    $293.99$2.94/ml

    at FragranceNet

  • Escada Fairy Love

    100 ml · EDT

    $29.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Blumarine Let You Love Me

    50 ml · EDP

    $62.99$1.26/ml

    at FragranceNet