Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Versace Eros Najim →

Versace Eros Najim by Gianni Versace PARFUM SPRAY 6.7 OZ for MEN

Versace Eros Najim by Gianni Versace PARFUM SPRAY 6.7 OZ for MEN

$147.69

Tracked low
Size
200 ml($0.74/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
9 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$149.79$147.69AVG $149.79Aug 11, 2026Aug 23, 2026
Aug 11, 2026 $149.79Aug 23, 2026 $147.69fell $2.10 (1.4%)

Range over this window: $147.69 to $149.79. Averaging $149.79, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Derek Lam 10 Crosby 2 Am Kiss

    100 ml · EDP

    $20.29$0.20/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Floral Woody

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Ralph Lauren Polo

    118 ml · EDT · Tester

    $48.99$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Nishane Hundred Silent Ways

    15 ml · Extrait

    $58.79$3.92/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet

  • Coach Cherry

    90 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.93/ml

    at FragranceNet