Versace
3 providers
Eros Najim
Parfum
$79.99$1.60/ml
best of 3 providers at 50 ml
$100.99$1.01/ml
best of 3 providers at 100 ml
$152.99$0.76/ml
Lowest live price · 75 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Versace Jeans Couture Perfume is $119.95 for 75 ml at FragranceShop ($1.60/ml, read 1 hour ago), the only retailer we track with it in stock.
75 ml · 1 provider
across 1 provider at 75 ml
at 75 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | FragranceShop | Average |
|---|---|---|
| 75 mlbest $1.60/ml | $119.95bestTestertracked lowread Oct 1, 2026, 11:48 UTC | $119.95across 1 provider |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 1, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
Other Versace fragrances we price across providers.
Versace
3 providers
Parfum
$79.99$1.60/ml
best of 3 providers at 50 ml
$100.99$1.01/ml
best of 3 providers at 100 ml
$152.99$0.76/ml
Versace
2 providers
EDT · Men
$45.95$1.53/ml
best of 2 providers at 30 ml
$78.95$1.58/ml
best of 2 providers at 50 ml
$99.95$1.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
$132.95$0.66/ml
best of 2 providers at 200 ml
Versace
2 providers
EDT · Women
$32.95$1.10/ml
$49.95$1.00/ml
$38.95$0.39/ml
best of 2 providers at 100 ml
Versace
2 providers
EDT · Men
$39.95$1.33/ml
best of 2 providers at 30 ml
$78.95$1.58/ml
best of 2 providers at 50 ml
$99.95$1.00/ml
$132.95$0.66/ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.
Xerjoff
5 providers
EDP · Unisex
$7.99$7.99/ml
$33.99$6.80/ml
$53.99$5.40/ml
$159.98$1.60/ml
best of 5 providers at 100 ml
Matiere Premiere
4 providers
EDP · Unisex
$25.00$3.13/ml
$129.00$2.58/ml
best of 2 providers at 50 ml
$159.97$1.60/ml
best of 3 providers at 100 ml
Giardini di Toscana
3 providers
EDP · Unisex
$4.99$2.50/ml
best of 2 providers at 2 ml
$160.00$1.60/ml