Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Versace Versense X 2 DUO PACK →

Versace Versense by Gianni Versace EDT SPRAY 1 OZ X 2 (DUO PACK) for WOMEN

Versace Versense by Gianni Versace EDT SPRAY 1 OZ X 2 (DUO PACK) for WOMEN

$77.69

Tracked low
Size
30 ml($2.59/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Moncler Ciel D'hiver

    200 ml · EDP

    $129.49$0.65/ml

    at FragranceNet

  • Marc-Antoine Barrois Ganymede

    EDP · Decant

    $10.49

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Murakami Green

    45 ml · EDP

    $111.99$2.49/ml

    at FragranceNet

  • Coach Cherry

    90 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Ralph Lauren Polo

    118 ml · EDT · Tester

    $48.99$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Sapil Solid

    100 ml · EDT

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • Arlyn Floral Woody

    50 ml · EDP

    $30.79$0.62/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet