Daily Fragrance Scout

Compare all prices for White Tea →

White Tea by Elizabeth Arden EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

White Tea by Elizabeth Arden EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$41.99

Size
100 ml($0.42/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Valentino Uomo Born In Roma

    100 ml · EDT · Tester

    $100.09$1.00/ml

    at FragranceNet

    $13.86 cheaper than the next best store

  • Guess Uomo

    100 ml · EDT

    $29.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Alfred Dunhill Dunhill Signature Collection Mongolian Cashemere

    100 ml · EDP · Tester

    $59.49$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Coach Dreams Sunset

    5 ml · EDP · Mini

    $11.89$2.38/ml

    at FragranceNet

  • Montale Intense Cherry

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet

  • Thameen Royal Sapphire

    50 ml · Extrait

    $177.79$3.56/ml

    at FragranceNet

  • Alfred Dunhill Dunhill Driven Blue

    100 ml · EDT

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Atelier Materi Poivre Pomelo

    10 ml · EDP · Mini

    $55.99$5.60/ml

    at FragranceNet