Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Xs →

Xs Cologne - 3.4 oz.

Xs Cologne - 3.4 oz.

$69.99$72.00

−3%

You save $2.01$0.70/ml

Size
100 ml($0.70/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

XS is an Eau de Toilette for men by Paco Rabanne. It is a masculine fragrance with sensual woody notes. Mint and wild flowers add a dash of freshness while berries add s hint of playfulness. The fragrance embodies virility and strength, qualities intrinsic to a man. SCENT Top Notes: Coriander, Wild Mint, Bergamot Middle Notes: Wild Flowers, Juniper Berry Base Notes: Cedarwood, Oakmoss, Sandalwood, Musk

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Parfums Gres Cabotine

    100 ml · EDT

    $29.99$69.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Monique Lhuillier

    30 ml · EDP

    $26.99$85.00$0.90/ml

    at Fragrance Outlet