Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Yacht Man Blue →

$15.00$54.00
You save $39.00$0.15/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Yacht Man Blue is an eau de toilette for men that is part of our fragrance collection. It is a summery masculine fragrance that open with citrusy and fruity notes and moves on to floral and woody undertones. There is a hint of fresh almonds in the blend. SCENT Top Notes: Melon, Green Apple, Lemon, Bergamot Middle Notes: Freesia, Jasmine, Carnation, Green Notes
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet