Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Blouse Impertinent Rose →

Yves Saint Laurent Blouse Impertinent Rose by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY 4.2 OZ for UNISEX

Yves Saint Laurent Blouse Impertinent Rose by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY 4.2 OZ for UNISEX

$333.19

Over typical
Size
125 ml($2.67/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

3.9% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

3 price checks between Aug 16, 2026 and Oct 2, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$333.19$308.69AVG $312.49Aug 16, 2026Oct 2, 2026
Aug 16, 2026 $308.69Oct 2, 2026 $333.19rose $24.50 (7.9%)

Range over this window: $308.69 to $333.19. Averaging $312.49, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Orto Parisi Risvelium

    2 ml · Parfum · Decant

    $9.79$4.90/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

    $25.30 cheaper than the next best store

  • RDZ Parfums Taino

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Serenity Blend

    EDP · Decant

    $13.29

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philly Blunt

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Hawas Verde

    100 ml · EDP

    $58.09$0.58/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philadelphia

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cafecito

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet