Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,341 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Al Haramain

    1 provider

    Amber Oud Carbon

    EDP · Unisex

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Carbon

    $71.99$0.36/ml

  • M. Micallef

    3 providers

    GnTonic

    EDP · Unisex

    Bottle size for M. Micallef GnTonic

    $6.99$6.99/ml

    $20.99$4.20/ml

    $44.99$4.50/ml

    $89.00$1.78/ml

    $149.99$1.50/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Al Haramain

    3 providers

    Amber Oud Gold Edition

    EDP · Unisex

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Gold Edition

    $39.95$0.67/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $49.99$0.50/ml

    $75.95$0.64/ml

    best of 2 providers at 118 ml

    $72.99$0.36/ml

  • Jo Milano

    2 providers

    Zodiac Leo

    EDP · Unisex

    Bottle size for Jo Milano Zodiac Leo

    $51.09$0.51/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mancera

    6 providers

    Tonka Cola

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Tonka Cola

    $4.50$4.50/ml

    $19.99$4.00/ml

    $15.00$1.88/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $24.99$2.50/ml

    $135.00$2.25/ml

    $78.00$0.65/ml

    best of 3 providers at 120 ml

  • Vertus

    1 provider

    Bois Et Cuir Raffine

    EDP · Unisex

    Bottle size for Vertus Bois Et Cuir Raffine

    $201.99$2.02/ml

  • Bond No 9

    1 provider

    Dubai Diamond Emerald

    EDP · Unisex

    Bottle size for Bond No 9 Dubai Diamond Emerald

    $512.99$5.13/ml

  • Al Haramain

    2 providers

    Amber Oud Ultra Violet

    EDP · Unisex

    Bottle size for Al Haramain Amber Oud Ultra Violet

    $61.59$0.52/ml

    best of 2 providers at 118 ml

    $69.99$0.35/ml

  • M. Micallef

    3 providers

    Desirtoxic L'Intense

    EDP · Unisex

    Bottle size for M. Micallef Desirtoxic L'Intense

    $4.99$4.99/ml

    $18.99$3.80/ml

    $32.99$3.30/ml

    $125.00$1.25/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Acqua Di Parma

    1 provider

    Yuzu

    EDP · Unisex

    Bottle size for Acqua Di Parma Yuzu

    $144.99$1.45/ml

  • Creed

    5 providers

    Delphinus

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Delphinus

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $53.99$5.40/ml

    $312.89$6.26/ml

    $255.00$2.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Creed

    4 providers

    Centaurus

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Centaurus

    $9.99$9.99/ml

    $29.99$6.00/ml

    $38.00$4.75/ml

    $49.99$5.00/ml

    $293.99$5.88/ml

    $255.00$2.55/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Vertus

    1 provider

    Serenade

    EDP · Unisex

    Bottle size for Vertus Serenade

    $176.99$1.77/ml

  • Byredo

    1 provider

    1996 Inez Vinoodh

    EDP · Unisex

    Bottle size for Byredo 1996 Inez Vinoodh

    $159.00$3.18/ml

  • Xerjoff

    5 providers

    Torino 21

    EDP · Unisex

    Bottle size for Xerjoff Torino 21

    $7.99$7.99/ml

    $35.99$7.20/ml

    $27.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $66.99$6.70/ml

    $99.99$2.00/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $179.00$1.79/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Sospiro

    1 provider

    Liberto

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Liberto

    $135.00$1.35/ml

  • Sospiro

    3 providers

    Vibrato

    EDP · Unisex

    Bottle size for Sospiro Vibrato

    $6.99$6.99/ml

    $12.99$6.50/ml

    $25.99$5.20/ml

    $24.49$3.06/ml

    $41.99$4.20/ml

    $74.99$5.00/ml

    $169.99$1.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jo Milano

    2 providers

    Zodiac Libra

    EDP · Unisex

    Bottle size for Jo Milano Zodiac Libra

    $55.99$0.56/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Kalan

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Kalan

    $7.99$7.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    $29.99$6.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    $159.99$1.28/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Parfums de Marly

    3 providers

    Haltane

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Haltane

    $7.99$7.99/ml

    $3.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $34.99$7.00/ml

    $51.99$5.20/ml

    $179.99$1.44/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $521.49$2.61/ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Carlisle

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Carlisle

    $6.99$6.99/ml

    $30.99$6.20/ml

    $46.99$4.70/ml

    $199.98$1.60/ml

    best of 2 providers at 125 ml