Daily Fragrance Scout

Unisex fragrances

1,345 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Tom Ford

    2 providers

    Soleil Neige

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Soleil Neige

    $8.99$8.99/ml

    $37.99$7.60/ml

    $34.99$4.37/ml

    $129.49$4.32/ml

    $155.39$3.11/ml

    $244.29$2.44/ml

  • Gucci

    2 providers

    Vanilla Firenze

    EDP · Unisex

    Bottle size for Gucci Vanilla Firenze

    $10.99$5.50/ml

    $418.59$4.19/ml

  • Byredo

    2 providers

    Mojave Ghost

    EDP · Unisex

    Bottle size for Byredo Mojave Ghost

    $5.99$5.99/ml

    $24.99$5.00/ml

    $44.99$4.50/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $199.99$2.00/ml

  • Bharara

    2 providers

    Boujee

    EDP · Unisex

    Bottle size for Bharara Boujee

    $74.19$0.74/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Parfums de Marly

    2 providers

    Oajan

    EDP · Unisex

    Bottle size for Parfums de Marly Oajan

    $7.99$7.99/ml

    $30.99$6.20/ml

    $57.99$5.80/ml

    $225.00$1.80/ml

  • Eight & Bob

    2 providers

    Egypt

    EDP · Unisex

    Bottle size for Eight & Bob Egypt

    $4.99$4.99/ml

    $119.00$1.19/ml

  • Mancera

    2 providers

    Coco Vanille

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Coco Vanille

    $17.49$2.19/ml

    $73.95$0.63/ml

  • Matiere Premiere

    2 providers

    Neroli Oranger

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matiere Premiere Neroli Oranger

    $230.00$4.60/ml

    $320.00$3.20/ml

  • Haute Fragrance Company

    2 providers

    Divine Blossom

    EDP · Unisex

    Bottle size for Haute Fragrance Company Divine Blossom

    $10.99$3.66/ml

    $187.99$2.51/ml

  • Borntostandout

    2 providers

    DGAF

    EDP · Unisex

    Bottle size for Borntostandout DGAF

    $149.99$3.00/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Harmonious

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Harmonious

    $4.99$4.99/ml

    $19.99$4.00/ml

    $33.99$3.40/ml

    $284.89$2.85/ml

  • Juliette Has A Gun

    2 providers

    Ode To Dullness

    EDP · Unisex

    Bottle size for Juliette Has A Gun Ode To Dullness

    $17.49$2.19/ml

    best of 2 providers at 8 ml

    $115.00$2.30/ml

    $150.00$1.50/ml

  • Mancera

    2 providers

    Black Vanilla

    EDP · Unisex

    Bottle size for Mancera Black Vanilla

    $16.09$2.01/ml

    $200.00$1.67/ml

  • Arabiyat

    2 providers

    Prestige Al Noor

    EDP · Unisex

    Bottle size for Arabiyat Prestige Al Noor

    $53.19$0.53/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Perroy

    2 providers

    Mahoganysun

    EDP · Unisex

    Bottle size for Perroy Mahoganysun

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $124.99$1.25/ml

  • Maison Crivelli

    2 providers

    Rose Saltifolia

    EDP · Unisex

    Bottle size for Maison Crivelli Rose Saltifolia

    $140.00$4.67/ml

    $199.99$2.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Boadicea the Victorious

    2 providers

    Blue Sapphire

    EDP · Unisex

    Bottle size for Boadicea the Victorious Blue Sapphire

    $13.99$13.99/ml

    $59.99$12.00/ml

    $81.99$8.20/ml

    $678.99$6.79/ml

  • Amouage

    2 providers

    Search

    EDP · Unisex

    Bottle size for Amouage Search

    $6.99$6.99/ml

    $329.99$3.30/ml

  • Bharara

    2 providers

    Elegance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Bharara Elegance

    $61.59$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Liis

    2 providers

    Studied

    EDP · Unisex

    Bottle size for Liis Studied

    $7.99$7.99/ml

    $175.00$3.50/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Bharara

    2 providers

    Enigma

    EDP · Unisex

    Bottle size for Bharara Enigma

    $61.59$0.62/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ojar

    2 providers

    Ciel d'Orage

    EDP · Unisex

    Bottle size for Ojar Ciel d'Orage

    $159.99$1.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Stephane Humbert Lucas

    2 providers

    God Of Fire

    EDP · Unisex

    Bottle size for Stephane Humbert Lucas God Of Fire

    $11.99$11.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $169.99$3.40/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Tom Ford

    2 providers

    Bois Pacifique

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Bois Pacifique

    $8.99$8.99/ml

    $38.99$7.80/ml

    $67.99$6.80/ml

    $143.49$2.87/ml

    $195.99$1.96/ml