Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,708 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Calvin Klein

    2 providers

    Euphoria Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Calvin Klein Euphoria Perfume

    $27.95$0.56/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $40.95$0.41/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $51.95$0.32/ml

    $108.95$0.67/ml

  • Michael Kors

    2 providers

    Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Kors Pour Femme Perfume

    $59.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lancome

    2 providers

    La Vie Est Belle Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome La Vie Est Belle Perfume

    $70.95$2.37/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $70.95$1.42/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $109.95$1.47/ml

    $136.95$1.37/ml

  • Coach

    2 providers

    Dreams Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Coach Dreams Perfume

    $72.95$1.22/ml

    $34.95$0.39/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Jimmy Choo

    2 providers

    I Want Choo Forever Perfume

    EDP

    Bottle size for Jimmy Choo I Want Choo Forever Perfume

    $36.95$0.92/ml

    best of 2 providers at 40 ml

    $52.95$0.88/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $64.95$0.65/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $52.95$0.45/ml

    best of 2 providers at 118 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Alien Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Alien Perfume

    $41.95$1.40/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $57.95$0.97/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $64.95$0.72/ml

  • Coach

    2 providers

    Platinum

    EDP · Men

    Bottle size for Coach Platinum

    $69.95$1.17/ml

    best of 2 providers at 60 ml

    $95.95$0.96/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Michael Kors

    1 provider

    Absolu Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Kors Absolu Pour Femme Perfume

    $92.95$0.93/ml

  • Scentologia

    1 provider

    Sens.ory

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Sens.ory

    $176.99$1.77/ml

  • Jimmy Choo

    1 provider

    Rose Passion Perfume

    EDP

    Bottle size for Jimmy Choo Rose Passion Perfume

    $103.95$1.04/ml

  • Zarkoperfume

    1 provider

    The Muse

    EDP

    Bottle size for Zarkoperfume The Muse

    $91.94$0.92/ml

  • Jennifer Lopez

    1 provider

    Limitless Perfume

    EDP

    Bottle size for Jennifer Lopez Limitless Perfume

    $52.95$0.53/ml

  • Cacharel

    1 provider

    Amor Amor Perfume

    EDP

    Bottle size for Cacharel Amor Amor Perfume

    $53.95$0.54/ml

  • Scentologia

    1 provider

    Over.dose

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Over.dose

    $176.99$1.77/ml

  • Patek Maison

    1 provider

    Prisme Imperial Fragrance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Patek Maison Prisme Imperial Fragrance

    $189.95$2.11/ml

  • Exclusive Selection

    1 provider

    Lively Miss Rosa

    EDP · Women

    Bottle size for Exclusive Selection Lively Miss Rosa

    $64.99$0.87/ml

  • Scentologia

    1 provider

    Soli.flore

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Soli.flore

    $176.99$1.77/ml

  • Viktor & Rolf

    1 provider

    Spicebomb Night Vision

    EDP · Men

    Bottle size for Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision

    $113.95$1.27/ml

  • Jimmy Choo

    1 provider

    Floral Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Jimmy Choo Floral Perfume

    $91.95$1.02/ml

  • Givenchy

    1 provider

    Organza Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Organza Perfume

    $134.95$1.35/ml

  • Scentologia

    1 provider

    Sil.lage

    EDP · Unisex

    Bottle size for Scentologia Sil.lage

    $176.99$1.77/ml