Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,704 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Giorgio Armani

    4 providers

    Armani Code

    EDP

    Bottle size for Giorgio Armani Armani Code

    $79.95$1.60/ml

    $88.99$1.19/ml

    best of 2 providers at 75 ml

    $90.95$0.73/ml

    best of 4 providers at 125 ml

  • Tom Ford

    3 providers

    Ombre Leather

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Ombre Leather

    $4.99$4.99/ml

    $21.99$4.40/ml

    $34.99$3.50/ml

    $137.95$2.76/ml

    $145.98$1.46/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Dolce & Gabbana

    3 providers

    Light Blue

    EDP

    Bottle size for Dolce & Gabbana Light Blue

    $132.95$1.33/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $215.45$1.08/ml

  • Carolina Herrera

    3 providers

    Bad Boy Cobalt

    EDP · Men

    Bottle size for Carolina Herrera Bad Boy Cobalt

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $25.99$2.60/ml

    $103.95$2.08/ml

    $132.95$1.33/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $170.95$1.14/ml

  • Carolina Herrera

    3 providers

    Bad Boy Cobalt Elixir

    EDP · Men

    Bottle size for Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $24.99$2.50/ml

    $151.95$1.52/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $192.95$1.29/ml

  • Carolina Herrera

    3 providers

    212 VIP Black Elixir

    EDP

    Bottle size for Carolina Herrera 212 VIP Black Elixir

    $29.39$2.94/ml

    $86.79$1.74/ml

    $104.29$1.04/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Viktor & Rolf

    3 providers

    Spicebomb Extreme

    EDP · Men

    Bottle size for Viktor & Rolf Spicebomb Extreme

    $105.99$2.12/ml

    $128.95$1.43/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Tom Ford

    3 providers

    Oud Wood

    EDP · Unisex

    Bottle size for Tom Ford Oud Wood

    $7.20$7.20/ml

    $33.99$6.80/ml

    $53.99$5.40/ml

    $247.95$4.96/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $369.95$3.70/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Acqua Di Gio Profondo

    EDP · Men

    Bottle size for Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo

    $3.99$3.99/ml

    $14.99$3.00/ml

    $21.99$2.20/ml

    $99.95$2.00/ml

    $129.95$1.30/ml

    $133.95$1.07/ml

    $166.95$0.83/ml

  • Yves Saint Laurent

    2 providers

    Libre Perfume

    EDP

    Bottle size for Yves Saint Laurent Libre Perfume

    $91.95$3.07/ml

    $84.95$1.89/ml

    $119.95$2.40/ml

    $98.95$1.10/ml

    best of 2 providers at 90 ml

  • Dolce & Gabbana

    2 providers

    Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Dolce & Gabbana Pour Femme Perfume

    $59.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Perfume

    $79.95$2.67/ml

    $114.95$2.30/ml

    $86.95$1.09/ml

    best of 2 providers at 80 ml

    $124.95$0.83/ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    Good Girl Legere Perfume

    EDP

    Bottle size for Carolina Herrera Good Girl Legere Perfume

    $97.95$1.96/ml

    $104.95$1.31/ml

    best of 2 providers at 80 ml

  • Versace

    2 providers

    Eros Pour Femme Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Versace Eros Pour Femme Perfume

    $86.95$1.74/ml

    $46.95$0.47/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Derek Lam

    2 providers

    A Hold On Me

    EDP · Women

    Bottle size for Derek Lam A Hold On Me

    $42.95$0.86/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $57.95$0.58/ml

  • Versace

    2 providers

    Eros Energy

    EDP

    Bottle size for Versace Eros Energy

    $89.95$1.80/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $115.95$1.16/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $132.95$0.66/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Thierry Mugler

    2 providers

    Angel Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Thierry Mugler Angel Perfume

    $73.95$2.96/ml

    $59.95$1.20/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $71.95$0.72/ml

  • Hugo Boss

    2 providers

    Bottled Beyond

    EDP

    Bottle size for Hugo Boss Bottled Beyond

    $103.95$2.31/ml

    $129.95$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Ariana Grande

    2 providers

    Cloud 2.0 Intense

    EDP

    Bottle size for Ariana Grande Cloud 2.0 Intense

    $59.95$0.60/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Scandal

    EDP · Men

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Scandal

    $142.95$1.43/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Lancome

    2 providers

    Tresor Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Lancome Tresor Perfume

    $74.95$2.50/ml

    $57.95$1.16/ml

    $135.95$1.36/ml