Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,786 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Kilian

    3 providers

    Angels Share On the Rocks

    EDP · Unisex

    Bottle size for Kilian Angels Share On the Rocks

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $69.99$7.00/ml

    $174.99$5.83/ml

    $272.99$5.46/ml

    $279.99$2.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Creed

    2 providers

    Virgin Island Water

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Virgin Island Water

    $7.99$7.99/ml

    $34.99$7.00/ml

    $49.99$5.00/ml

    $309.99$4.13/ml

    $459.99$4.60/ml

  • Hugo Boss

    2 providers

    Hugo Deep Red

    EDP · Women

    Bottle size for Hugo Boss Hugo Deep Red

    $51.99$1.16/ml

    $32.19$0.43/ml

    $72.99$0.81/ml

  • Rasasi

    2 providers

    Hawas Chrome

    EDP · Men

    Bottle size for Rasasi Hawas Chrome

    $52.49$0.52/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Stephane Humbert Lucas

    2 providers

    Black Gemstone

    EDP

    Bottle size for Stephane Humbert Lucas Black Gemstone

    $149.00$2.98/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Kylie Cosmetics

    2 providers

    Cosmic Kylie Jenner 2.0

    EDP · Women

    Bottle size for Kylie Cosmetics Cosmic Kylie Jenner 2.0

    $29.00$2.90/ml

    $64.00$1.42/ml

    $65.99$0.66/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Matin Martin

    2 providers

    El Dorado Fragrance

    EDP · Unisex

    Bottle size for Matin Martin El Dorado Fragrance

    $71.95$0.72/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Rasasi

    1 provider

    Hawas Exotic For Him

    EDP · Men

    Bottle size for Rasasi Hawas Exotic For Him

    $63.25$0.63/ml

  • Daniel Josier

    1 provider

    Bois D'Iris

    EDP · Women

    Bottle size for Daniel Josier Bois D'Iris

    $129.99$2.60/ml

  • Donna Karan

    1 provider

    Be Delicious Fresh Blossom

    EDP · Women

    Bottle size for Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom

    $42.99$1.43/ml

    $76.99$1.54/ml

    $87.99$0.88/ml

  • Versace

    1 provider

    Oud Noir

    EDP · Men

    Bottle size for Versace Oud Noir

    $139.99$1.40/ml

  • Clinique

    1 provider

    Aromatics Elixir .

    EDP · Women

    Bottle size for Clinique Aromatics Elixir .

    $43.99$1.76/ml

    $86.99$1.93/ml

    $105.99$1.06/ml

  • Tom Ford

    1 provider

    White Patchouli

    EDP

    Bottle size for Tom Ford White Patchouli

    $129.99$2.60/ml

    $224.99$2.25/ml

  • AJMAL

    1 provider

    Cashmere Musc

    EDP · Unisex

    Bottle size for AJMAL Cashmere Musc

    $98.99$0.99/ml

  • Issey Miyake

    1 provider

    Nuit Dissey

    EDP · Men

    Bottle size for Issey Miyake Nuit Dissey

    $70.99$0.95/ml

    $89.99$0.72/ml

  • Creed

    5 providers

    Aventus

    EDP · Men

    Bottle size for Creed Aventus

    $6.99$6.99/ml

    $4.99$2.50/ml

    best of 2 providers at 2 ml

    $25.99$5.20/ml

    $23.75$2.97/ml

    $49.49$4.95/ml

    $244.99$8.17/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $189.00$3.78/ml

    best of 4 providers at 50 ml

    $269.99$2.70/ml

    best of 4 providers at 100 ml

  • Givenchy

    2 providers

    Dahlia Divin

    EDP · Women

    Bottle size for Givenchy Dahlia Divin

    $125.99$2.52/ml

    $116.99$1.56/ml

    $93.79$0.94/ml

  • AJMAL

    2 providers

    Amber Poivre

    EDP

    Bottle size for AJMAL Amber Poivre

    $89.95$0.90/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Mercedes Benz

    2 providers

    Sign Your Power Intense

    EDP · Men

    Bottle size for Mercedes Benz Sign Your Power Intense

    $99.95$1.00/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Daniel Josier

    1 provider

    Kaleidoscope

    EDP · Unisex

    Bottle size for Daniel Josier Kaleidoscope

    $159.99$1.60/ml

  • Al Haramain

    1 provider

    Junoon Noir

    EDP · Women

    Bottle size for Al Haramain Junoon Noir

    $50.80$0.68/ml

  • Prada

    1 provider

    Infusion Diris Cedre

    EDP · Women

    Bottle size for Prada Infusion Diris Cedre

    $92.99$0.46/ml