Daily Fragrance Scout

Fragrances

3,785 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Ariaz

    1 provider

    Goat

    EDP

    Bottle size for Ariaz Goat

    $109.95$1.10/ml

  • Daniel Josier

    1 provider

    Golden Vetiver

    EDP · Women

    Bottle size for Daniel Josier Golden Vetiver

    $329.99$3.30/ml

  • Bvlgari

    1 provider

    Man Wood Essence

    EDP · Men

    Bottle size for Bvlgari Man Wood Essence

    $143.99$1.44/ml

  • Ariaz

    1 provider

    Hype

    EDP

    Bottle size for Ariaz Hype

    $109.95$1.10/ml

  • Argos

    3 providers

    Sacred Flame

    EDP

    Bottle size for Argos Sacred Flame

    $9.99$9.99/ml

    $44.99$9.00/ml

    $67.99$6.80/ml

    $89.99$3.00/ml

    $269.99$2.70/ml

  • Michael Malul

    3 providers

    Ktoret Aura

    EDP

    Bottle size for Michael Malul Ktoret Aura

    $98.00$0.98/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Creed

    3 providers

    Original Vetiver

    EDP · Unisex

    Bottle size for Creed Original Vetiver

    $6.99$6.99/ml

    $4.50$2.25/ml

    $26.99$5.40/ml

    $45.99$4.60/ml

    $334.99$6.70/ml

    $459.99$4.60/ml

  • Michael Malul

    2 providers

    Ktoret Daydream

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Malul Ktoret Daydream

    $98.00$0.98/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Prada

    2 providers

    Infusion De Rose

    EDP · Women

    Bottle size for Prada Infusion De Rose

    $25.89$2.59/ml

    $184.99$1.85/ml

    $129.99$0.65/ml

  • Giorgio Armani

    2 providers

    Emporio Armani Diamonds

    EDP · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds

    $40.59$1.35/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $54.59$1.09/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $75.99$0.76/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Carolina Herrera

    2 providers

    212 Vip

    EDP · Women

    Bottle size for Carolina Herrera 212 Vip

    $49.99$1.67/ml

    $99.99$2.00/ml

    $148.99$1.86/ml

    $86.79$0.69/ml

    best of 2 providers at 125 ml

  • Estee Lauder

    2 providers

    Pleasures

    EDP · Women

    Bottle size for Estee Lauder Pleasures

    $29.39$0.98/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $37.09$0.74/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $58.79$0.59/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Michael Malul

    2 providers

    Ginger Mist

    EDP

    Bottle size for Michael Malul Ginger Mist

    $129.95$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Daniel Josier

    2 providers

    Green Leather

    EDP · Women

    Bottle size for Daniel Josier Green Leather

    $139.95$2.80/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $179.95$1.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Daniel Josier

    2 providers

    Mystery Oud

    EDP · Women

    Bottle size for Daniel Josier Mystery Oud

    $139.95$2.80/ml

    $179.95$1.80/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Michael Kors

    2 providers

    Glam Jasmine

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Kors Glam Jasmine

    $75.99$1.52/ml

    $111.99$1.12/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Daniel Josier

    2 providers

    Josune

    EDP · Women

    Bottle size for Daniel Josier Josune

    $139.95$2.80/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $179.99$1.80/ml

  • Michael Malul

    2 providers

    Ktoret 140 Blue

    EDP · Men

    Bottle size for Michael Malul Ktoret 140 Blue

    $129.95$1.30/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Creed

    2 providers

    Wind Flowers

    EDP · Women

    Bottle size for Creed Wind Flowers

    $4.50$2.25/ml

    $429.99$5.73/ml

  • Michael Malul

    2 providers

    Latte Nectar

    EDP · Women

    Bottle size for Michael Malul Latte Nectar

    $98.00$0.98/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Insurrection

    2 providers

    Collector Colossus

    EDP

    Bottle size for Insurrection Collector Colossus

    $139.95$1.40/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Dior

    1 provider

    Poison Girl

    EDP · Women

    Bottle size for Dior Poison Girl

    $68.99$2.30/ml

    $96.99$1.94/ml

    $174.99$1.75/ml