Daily Fragrance Scout

Women's fragrances

67 fragrances compared across providers. Prices are normalized per millilitre so different bottle sizes are honestly comparable.

  • Chloe

    2 providers

    Le

    Parfum · Women

    Bottle size for Chloe Le

    $25.19$2.52/ml

    $62.99$2.10/ml

    $124.99$1.25/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Giorgio Armani

    1 provider

    Si

    Parfum · Women

    Bottle size for Giorgio Armani Si

    $144.99$1.45/ml

  • Burberry

    3 providers

    Her

    Parfum · Women

    Bottle size for Burberry Her

    $114.09$2.54/ml

    $93.99$1.88/ml

    $135.99$1.36/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Burberry

    1 provider

    Her Perfume

    Parfum · Women

    Bottle size for Burberry Her Perfume

    $146.95$1.47/ml

  • Elie Saab

    1 provider

    Le In White Perfume

    Parfum · Women

    Bottle size for Elie Saab Le In White Perfume

    $93.10$1.03/ml

  • Prada

    3 providers

    Paradoxe Radical Essence

    Parfum · Women

    Bottle size for Prada Paradoxe Radical Essence

    $144.89$3.22/ml

    $129.99$2.60/ml

    $125.99$1.40/ml

    best of 3 providers at 90 ml

    $156.79$1.57/ml

  • Valentino

    3 providers

    Donna Born In Roma Extradose

    Parfum · Women

    Bottle size for Valentino Donna Born In Roma Extradose

    $21.69$2.71/ml

    $34.99$3.50/ml

    best of 2 providers at 10 ml

    $132.99$4.43/ml

    $156.79$3.14/ml

    best of 2 providers at 50 ml

    $174.29$1.74/ml

    best of 3 providers at 100 ml

  • Jean Paul Gaultier

    2 providers

    Scandal Elixir

    Parfum · Women

    Bottle size for Jean Paul Gaultier Scandal Elixir

    $103.59$3.45/ml

    $139.99$1.75/ml

    best of 2 providers at 80 ml

    $123.99$1.24/ml

  • Gucci

    2 providers

    Guilty Absolu

    Parfum · Women

    Bottle size for Gucci Guilty Absolu

    $120.99$2.02/ml

    best of 2 providers at 60 ml

  • Burberry

    2 providers

    Goddess

    Parfum · Women

    Bottle size for Burberry Goddess

    $15.39$3.08/ml

    $83.99$2.80/ml

    best of 2 providers at 30 ml

    $115.49$2.57/ml

    $102.99$2.06/ml

    $122.99$1.23/ml

    best of 2 providers at 100 ml

    $157.49$1.05/ml

  • Fragrance du Bois

    2 providers

    Sirene

    Parfum · Women

    Bottle size for Fragrance du Bois Sirene

    $9.99$9.99/ml

    $39.99$8.00/ml

    $62.99$6.30/ml

    $179.99$2.40/ml

    best of 2 providers at 75 ml

  • Yves Saint Laurent

    2 providers

    Libre L’Eau Nue

    Parfum · Women

    Bottle size for Yves Saint Laurent Libre L’Eau Nue

    $5.99$5.99/ml

    $86.95$1.93/ml

  • Roja

    2 providers

    Elysium Pour Femme

    Parfum · Women

    Bottle size for Roja Elysium Pour Femme

    $77.69$7.77/ml

    $279.99$5.60/ml

    best of 2 providers at 50 ml

  • Rabanne

    1 provider

    Olympea Absolu

    Parfum · Women

    Bottle size for Rabanne Olympea Absolu

    $92.99$1.86/ml

    $103.99$1.30/ml

  • Gisada

    1 provider

    Iris

    Parfum · Women

    Bottle size for Gisada Iris

    $250.59$2.51/ml

  • Gisada

    1 provider

    Rose

    Parfum · Women

    Bottle size for Gisada Rose

    $193.19$1.93/ml

  • Electimuss London

    1 provider

    Moroccan Medjool

    Parfum · Women

    Bottle size for Electimuss London Moroccan Medjool

    $270.00$2.70/ml

  • Rabanne

    1 provider

    Million Gold For Her

    Parfum · Women

    Bottle size for Rabanne Million Gold For Her

    $7.99$4.00/ml

    $16.99$3.40/ml

    $92.99$1.03/ml

  • Electimuss London

    1 provider

    Spice D'Arno

    Parfum · Women

    Bottle size for Electimuss London Spice D'Arno

    $270.00$2.70/ml

  • Dior

    1 provider

    Miss Dior Essence

    Parfum · Women

    Bottle size for Dior Miss Dior Essence

    $166.99$3.34/ml

  • Gianni Versace

    1 provider

    Versace Crystal Noir

    Parfum · Women

    Bottle size for Gianni Versace Versace Crystal Noir

    $85.39$0.95/ml

  • Mercedes Benz

    1 provider

    Le

    Parfum · Women

    Bottle size for Mercedes Benz Le

    $120.00$1.02/ml