Chloe
2 providers
Le
Parfum · Women
$25.19$2.52/ml
$62.99$2.10/ml
$124.99$1.25/ml
best of 2 providers at 100 ml
As of Oct 1, 2026: Chloe full bottles start at $39.95, with a median $1.52/ml across 36 bottle sizes we price, compared across 5 retailers. 23 fragrances, 61 live offers in total. The deepest markdown against list price is 56%.
Best value per ml right now: Chloe L' Intense INTENSE at $0.80/ml for the 150 ml. Most widely stocked: Chloe Le, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Chloe
2 providers
Parfum · Women
$25.19$2.52/ml
$62.99$2.10/ml
$124.99$1.25/ml
best of 2 providers at 100 ml
Chloe
2 providers
EDP · Women
$59.95$1.20/ml
best of 2 providers at 50 ml
$129.95$1.73/ml
Chloe
2 providers
EDP · Women
$52.49$1.75/ml
$69.99$1.56/ml
$145.99$2.92/ml
$84.69$1.13/ml
best of 2 providers at 75 ml
47 deals · page 1 of 2
50 ml · EDT
$68.99$95.00$1.38/ml
at Fragrance Outlet
150 ml · EDP
$133.99$308.00$0.89/ml
at Maple Prime
tracked low
75 ml · EDP
$172.99$178.00$2.31/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · Parfum
$124.99$190.00$1.25/ml
at Maple Prime
$5.90 cheaper than the next best store
50 ml · EDP
$145.99$150.00$2.92/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDP
$172.99$178.00$2.31/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDT
$123.99$128.00$1.65/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDP
$129.95$178.00$1.73/ml
at Perfumania
tracked low
75 ml · EDP
$129.95$178.00$1.73/ml
at Perfumania
tracked low
75 ml · EDP
$129.95$178.00$1.73/ml
at Perfumania
tracked low
150 ml · EDP
$389.19$2.59/ml
at FragranceNet
75 ml · EDP
$108.49$1.45/ml
at FragranceNet
tracked low
30 ml · EDP
$55.29$1.84/ml
at FragranceNet
tracked low
150 ml · EDP
$119.69$0.80/ml
at FragranceNet
tracked low
30 ml · EDP
$54.59$1.82/ml
at FragranceNet
tracked low
150 ml · EDP
$207.19$1.38/ml
at FragranceNet
tracked low
150 ml · EDP
$119.69$0.80/ml
at FragranceNet
tracked low