Cristiano Ronaldo
2 providers
Cr7 Play It Cool
EDT · Men
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.32/ml
best of 2 providers at 100 ml
As of Sep 30, 2026: Cristiano Ronaldo full bottles start at $15.95, with a median $0.37/ml across 20 bottle sizes we price, compared across 5 retailers. 11 fragrances, 25 live offers in total. The deepest markdown against list price is 45%.
Best value per ml right now: Cristiano Ronaldo Cr7 Play It Cool at $0.32/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Cristiano Ronaldo Cr7 Play It Cool, carried by 2 providers.
Figures as of Sep 30, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Cristiano Ronaldo
2 providers
EDT · Men
$24.95$0.50/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.32/ml
best of 2 providers at 100 ml
Cristiano Ronaldo
2 providers
EDT · Men
$25.99$0.52/ml
$27.95$0.28/ml
best of 2 providers at 100 ml
7 deals · page 1 of 1
100 ml · EDT
$31.99$35.00$0.32/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$38.99$42.00$0.39/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$51.79$0.52/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$31.95$31.99$0.32/ml
at Perfumania
best of 2 providers at 100 ml
tracked low
100 ml · EDT
$34.99$0.35/ml
at FragranceNet
tracked low