Sarah Jessica Parker
2 providers
Lovely Perfume
EDP · Women
$15.95$0.32/ml
best of 2 providers at 50 ml
$22.95$0.23/ml
best of 2 providers at 100 ml
$21.95$0.15/ml
As of Oct 3, 2026: Sarah Jessica Parker full bottles start at $7.95, with a median $0.30/ml across 26 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 16 fragrances, 54 live offers in total. The deepest markdown against list price is 52%.
Best value per ml right now: Sarah Jessica Parker Covet at $0.31/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Sarah Jessica Parker Stash Prive ELIXIR, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 3, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Sarah Jessica Parker
2 providers
EDP · Women
$15.95$0.32/ml
best of 2 providers at 50 ml
$22.95$0.23/ml
best of 2 providers at 100 ml
$21.95$0.15/ml
Sarah Jessica Parker
2 providers
EDP · Women
$7.95$0.27/ml
$19.95$0.20/ml
best of 2 providers at 100 ml
Sarah Jessica Parker
1 provider
EDP · Women
$34.99$1.17/ml
$32.99$0.66/ml
$45.99$0.46/ml
$69.99$0.35/ml
Sarah Jessica Parker
1 provider
EDP · Women
$14.69$0.49/ml
$17.49$0.35/ml
$18.19$0.18/ml
Sarah Jessica Parker
1 provider
EDP · Women
$38.49$0.38/ml
Sarah Jessica Parker
1 provider
EDP · Women
$6.99$1.40/ml
$8.39$0.84/ml
10 deals · page 1 of 1
100 ml · EDP
$34.95$68.00$0.35/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$45.99$68.00$0.46/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$49.95$68.00$0.50/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$30.99$34.00$0.31/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$64.99$68.00$0.65/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$38.49$0.38/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDP
$42.69$0.43/ml
at FragranceNet
tracked low