Insurrection Wild Cologne
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Lovely →

$45.99$68.00
You save $22.01$0.46/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Concocted by Clement Gavarry and Laurent Le Guernec, Lovely was introduced by the SJP design label in 2005. The fragrance exudes fresh citrus notes with warm rosewood notes, and you won̻t realize when you caught that whiff of elegant lavender, or loveliness. A lovely aromatic gift to pamper a special someone! SCENT Top notes of mandarin, bergamot and lavender Middle notes of orchid, rosewood and apple martini Base notes of cedar, musk and patchouli
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 5 days we have tracked it.
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low