Daily Fragrance Scout

True Religion fragrance prices

As of Oct 1, 2026: True Religion full bottles start at $21.95, with a median $0.29/ml across 6 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 6 fragrances, 11 live offers in total. The deepest markdown against list price is 60%.

Best value per ml right now: True Religion Always True Homme at $0.31/ml for the 100 ml. Most widely stocked: True Religion Always True Homme, carried by 2 providers.

Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded

How much does True Religion perfume cost?
True Religion full bottles start at $21.95 across the 4 retailers we track (as of Oct 1, 2026). The median price is $0.29/ml over 6 bottle sizes, 0.5× the catalog-wide median of $0.64/ml: one of the cheaper houses we price. Prices are the retailers' live listings, not list price.
Where is True Religion cheapest?
FragranceNet holds the lowest live price on 4 of the 6 True Religion bottles we track (67%) (as of Oct 1, 2026). Even so, the cheapest seller changes bottle by bottle; each fragrance page shows every store's current price for each size.
What is the best value True Religion bottle right now?
True Religion Always True Homme at $0.31/ml for the 100 ml (as of Oct 1, 2026), the lowest price per millilitre of any True Religion full bottle with a live offer. Value here is arithmetic on the asking price and the size, nothing else.

True Religion compared

Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.

  • True Religion

    2 providers

    Always True Homme

    EDT · Men

    Bottle size for True Religion Always True Homme

    $30.79$0.31/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • True Religion

    2 providers

    Always True Femme

    EDP · Women

    Bottle size for True Religion Always True Femme

    $30.79$0.31/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • True Religion

    1 provider

    Fragrance Pink

    EDP · Women

    Bottle size for True Religion Fragrance Pink

    $29.39$0.29/ml

  • True Religion

    1 provider

    Fragrance Black

    EDT · Men

    Bottle size for True Religion Fragrance Black

    $29.39$0.29/ml

  • True Religion

    1 provider

    Drifter Cologne

    EDT · Men

    Bottle size for True Religion Drifter Cologne

    $21.95$0.22/ml

Every True Religion fragrance we price

Every True Religion fragrance we price

Live True Religion offers