Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Vibes Happy Feels →

Adidas Vibes Happy Feels by Adidas EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for UNISEX

Adidas Vibes Happy Feels by Adidas EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for UNISEX

$16.79

Tracked low
Size
100 ml($0.17/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
17 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 3, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$16.79$16.09AVG $16.09Aug 11, 2026Sep 3, 2026
Aug 11, 2026 $16.09Sep 3, 2026 $16.79rose $0.70 (4.4%)

Range over this window: $16.09 to $16.79. Averaging $16.09, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Khadlaj Rose Couture

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

    $6.20 cheaper than the next best store

  • Roja Dove Elysium Eau Intense

    100 ml · EDP

    $191.09$1.91/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Hareem Al Sultan Gold

    35 ml

    $23.09$0.66/ml

    at FragranceNet

  • Forever 21 Pink Aura

    100 ml · EDP

    $13.99$0.14/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Sensuos Night

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

    $8.40 cheaper than the next best store

  • Al Haramain Oudh Burma

    100 ml · EDP

    $44.09$0.44/ml

    at FragranceNet

  • Lolita Lempicka Le

    EDP · Decant

    $2.79

    at FragranceNet

  • Ard Al Zaafaran Bab Al Wardi

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

    $9.00 cheaper than the next best store