Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Dubai Delicacy Red Velvet Delights →

Armaf Delights Red Velvet Dubai Delicacy Eau de Parfum for Unisex - 2.4 oz / 70 ml

Armaf Delights Red Velvet Dubai Delicacy Eau de Parfum for Unisex - 2.4 oz / 70 ml

$36.99$50.00

−26%Over typical

You save $13.01$0.53/ml

Size
70 ml($0.53/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
12 minutes ago
Get this deal at Maple Prime ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Maple Prime Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Over typical

15.6% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

2 price checks between Aug 13, 2026 and Sep 16, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$36.99$31.99AVG $31.99Aug 13, 2026Sep 16, 2026
Aug 13, 2026 $31.99Sep 16, 2026 $36.99rose $5.00 (15.6%)

Range over this window: $31.99 to $36.99. Averaging $31.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Mohra Fragrance

    100 ml

    $19.99$40.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Voyage Intense Cologne

    100 ml · EDP

    $20.00$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Maison Alhambra Jean Lowe Maitre

    100 ml

    $21.99$49.00$0.22/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Yara Perfume Rollerball

    10 ml

    $5.99$15.00$0.60/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lattafa Ana Abiyedh Scarlet

    60 ml

    $14.99$40.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet