Daily Fragrance Scout
Blue Seduction Splash Perfume - 3.4 oz.

Blue Seduction Splash Perfume - 3.4 oz.

$42.75$45.00

−5%

You save $2.25$0.43/ml

Size
100 ml($0.43/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
35 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Blue Seduction Splash bursts onto the scene with juicy tangerine, pear, and peach, followed by a playful wink of blackcurrant. As it unfolds, a garden of jasmine, rose, and freesia blooms, kissed by sweet raspberry. Finally, whispers of cedarwood and musk linger, leaving a trail of captivating warmth. This is a fragrance and an invitation to be your most confident, irresistible self. Antonio Banderas Blue Seduction Splash is refreshing and sensual, effortlessly transitioning from day to night. Unleash your charm and let this vibrant blend do the rest.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet