Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Chloe →

Chloe by Chloe EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Chloe by Chloe EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$66.49

Tracked low
Size
50 ml($1.33/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
11 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Jean Paul Gaultier Elixir

    75 ml · Parfum

    $107.09$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Clarins by Clarins Travel Set for WOMEN

    Mini

    $97.99

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Amberley Amoroso

    100 ml · EDP

    $31.49$0.31/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Magnate Noble

    100 ml · EDP

    $28.69$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Philos Rosso

    100 ml · EDP

    $13.99$0.14/ml

    at FragranceNet

  • Tory Burch Divine Moon

    50 ml · EDP

    $52.49$1.05/ml

    at FragranceNet

  • Burberry Her Elixir

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Head Elite

    100 ml · EDT

    $9.79$0.10/ml

    at FragranceNet