Insurrection Wild Cologne
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Curve →

$44.99$54.00
You save $9.01$0.36/ml
Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.
Get this deal at Fragrance Outlet ↗Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Liz Claiborne Curve Cologne is a dynamic and energetic fragrance designed for the modern man who thrives on adventure and confidence. The scent opens with a crisp and refreshing pineapple, lavender, lemon, juniper berries and neroli that sets a clean and invigorating tone. As it unfolds, it reveals a vibrant heart of bergamot, cactus, ginger, sage, cardamom, violet and coriander -offering a fresh, slightly floral, and aromatic experience that feels youthful and spontaneous. The fragrance settles into a smooth, masculine base of musk, sandalwood, mahogany, cedar, pepper, amber and vetiver, providing warmth and subtle sweetness that lingers on the skin. Curve Cologne strikes a perfect balance between freshness and depth, making it a go-to scent for everyday wear and active lifestyles.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet