Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Curve Crush →

Curve Crush Perfume - 3.4 oz.

Curve Crush Perfume - 3.4 oz.

$49.99$56.00

−11%

You save $6.01$0.50/ml

Size
100 ml($0.50/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
28 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Liz Claiborne Curve Crush Perfume is an enchanting, warm fragrance that combines sweet, floral, and spicy notes to create a captivating scent experience. It opens with the comforting and frothy notes of Chai Latte, Crushed Citruses, and Flower Nectar, offering an energizing yet cozy start. The heart reveals a delicate floral blend of White Velvet Orchid and Lily of the Valley, adding depth and elegance to the fragrance. Finally, the base notes of Tonka Bean, Madagascar Vanilla, and Musk provide a rich, sweet, and sensual finish. Curve Crush for women is perfect for those who enjoy a fragrance that’s both comforting and alluring, making it an ideal choice for everyday wear or special occasions.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet