Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Design →

Design Perfume - 3.4 oz. Tester

Design Perfume - 3.4 oz. Tester

$34.99$55.00

−36%

You save $20.01$0.35/ml

Size
100 ml($0.35/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Unveil your inner grace with Design by Paul Sebastian, a fragrance as timeless as your confidence. Imagine: sparkling citrus awakens your senses with the vibrant dance of tuberose, jasmine, orange blossom, and peach. A blossoming heart unfolds, revealing a bouquet of gardenia, honeysuckle, carnation, lilac, ylang-ylang, and rose. Finally, earthy musks, civets, sandalwood, and blackcurrant create a lasting impression. Design is not just a scent but a timeless signature, effortlessly transitioning from day to night. This versatile fragrance is your companion, whispering confidence and elegance with every step for the refined, modern woman who embraces her power and grace.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet