Paul Sebastian
2 providers
Design Perfume
EDP · Women
$13.95$0.28/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.32/ml
As of Oct 1, 2026: Paul Sebastian full bottles start at $13.95, with a median $0.24/ml across 7 bottle sizes we price, compared across 4 retailers. 5 fragrances, 20 live offers in total. The deepest markdown against list price is 50%.
Best value per ml right now: Paul Sebastian Design Perfume at $0.32/ml for the 100 ml. Most widely stocked: Paul Sebastian Design Perfume, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Paul Sebastian
2 providers
EDP · Women
$13.95$0.28/ml
best of 2 providers at 50 ml
$31.95$0.32/ml
8 deals · page 1 of 1
118 ml · Tester
$34.99$56.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP · Tester
$34.99$55.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$57.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
118 ml
$39.99$56.00$0.34/ml
at Fragrance Outlet
236 ml · EDC
$38.95$78.00$0.17/ml
at Perfumania
tracked low
100 ml · EDP
$31.95$57.00$0.32/ml
at Perfumania
tracked low
118 ml · EDP
$34.99$42.50$0.30/ml
at Fragrance Outlet