Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Diorella →

Diorella by Christian Dior EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Diorella by Christian Dior EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$154.69

Over typical
Size
100 ml($1.55/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
15 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

4.7% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 24, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$154.69$143.49AVG $145.21Aug 11, 2026Sep 24, 2026
Aug 11, 2026 $143.49Sep 24, 2026 $154.69rose $11.20 (7.8%)

Range over this window: $143.49 to $154.69. Averaging $145.21, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Thomas Kosmala No.4 Apres L'amour

    100 ml · Parfum

    $135.09$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Spirit

    50 ml · EDT

    $37.79$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Madinah

    100 ml · EDP · Tester

    $11.19$0.11/ml

    at FragranceNet

  • Head Elite

    100 ml · EDT

    $9.79$0.10/ml

    at FragranceNet

  • Nabeel Fulad

    100 ml · EDP

    $33.59$0.34/ml

    at FragranceNet

  • Chris Adams Catch Me

    100 ml · EDT

    $11.19$0.11/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Chelsea Nights

    EDP · Decant

    $6.99

    at FragranceNet

  • Khadlaj La Fede Bella Reve Dolce Flore

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet