Jacques Bogart One Man Show
30 ml · EDT
$6.99$0.23/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Eau De Patou →

$106.39
Tracked lowOpens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Jean Patou in 1976, Eau De Patou by Jean Patou for WOMEN posesses a blend of: clean and tangy citrus. It is recommended for evening wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.
30 ml · EDT
$6.99$0.23/ml
at FragranceNet
236 ml · Mist
$10.49$0.04/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$62.99$0.63/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP · Tester
$97.29$0.97/ml
at FragranceNet
75 ml · EDT
$29.39$0.39/ml
at FragranceNet
45 ml · EDP
$50.39$1.12/ml
at FragranceNet
5 ml · EDT · Mini
$2.79$0.56/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$32.89$0.33/ml
at FragranceNet