Jean Patou
2 providers
Joy Forever
EDP · Women
$48.29$1.61/ml
$133.00$2.96/ml
$88.19$1.18/ml
best of 2 providers at 75 ml
As of Oct 1, 2026: Jean Patou full bottles start at $21.95, with a median $1.29/ml across 14 bottle sizes we price, compared across 3 retailers. 10 fragrances, 17 live offers in total. The deepest markdown against list price is 47%.
Best value per ml right now: Jean Patou Joy Forever at $0.93/ml for the 75 ml. Most widely stocked: Jean Patou Sublime, carried by 2 providers.
Figures as of Oct 1, 2026 · sold-out listings excluded
Ranked by how many providers carry each one, the prices with the most to compare against.
Jean Patou
2 providers
EDP · Women
$48.29$1.61/ml
$133.00$2.96/ml
$88.19$1.18/ml
best of 2 providers at 75 ml
Jean Patou
2 providers
EDT · Women
$39.90$1.33/ml
best of 2 providers at 30 ml
$64.99$1.44/ml
$97.85$1.30/ml
15 deals · page 1 of 1
75 ml · EDP
$88.19$99.99$1.18/ml
at FragranceNet
best of 2 providers at 75 ml
tracked low
75 ml · EDT
$97.85$103.00$1.30/ml
at Fragrance Outlet
75 ml · EDT · Tester
$88.89$1.19/ml
at FragranceNet
tracked low
75 ml · EDT
$69.99$0.93/ml
at FragranceNet
tracked low
30 ml · EDP
$48.99$1.63/ml
at FragranceNet
tracked low
75 ml · EDP · Tester
$95.89$1.28/ml
at FragranceNet
75 ml · EDT
$111.99$1.49/ml
at FragranceNet
tracked low
30 ml · EDP
$55.99$1.87/ml
at FragranceNet
tracked low
100 ml · EDT
$106.39$1.06/ml
at FragranceNet
tracked low