Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Le Bridal Perfume →

Elie Saab Le Parfum Bridal by Elie Saab EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

Elie Saab Le Parfum Bridal by Elie Saab EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

$36.39

Size
30 ml($1.21/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Women' Secret 'secret Intimate Delight

    100 ml · EDP

    $15.39$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Le Falcone Highfly Aseel

    80 ml · EDP

    $28.69$0.36/ml

    at FragranceNet

  • Eau Jeune Tu Es Unique

    75 ml · EDT

    $7.69$0.10/ml

    at FragranceNet

  • Michael Malul Vanilla Creme Perfume

    100 ml · EDP

    $98.00$0.98/ml

    at FragranceNet

    $31.95 cheaper than the next best store

  • Xerjoff Erba Gold

    100 ml · EDP

    $248.49$2.48/ml

    at FragranceNet

    $111.51 cheaper than the next best store

  • Al Haramain La Lune Noir

    100 ml · Extrait

    $44.79$0.45/ml

    at FragranceNet

  • Michael Malul Zest Vetiver

    100 ml · EDP

    $98.00$0.98/ml

    at FragranceNet

  • Not A Perfume by Juliette Has a Gun BODY OIL 3.3 OZ for WOMEN

    100 ml

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet